Anija kozmike e Lori Hoxhës duket thjesht kështu

vovalbania February 21, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Anija kozmike e Lori Hoxhës duket thjesht kështu

Me disa foto nga prapaskenat e emisionit me të ndjekur, Lori Hoxha ka treguar si ka qenë për të ky Big Brother VIP. Ajo është kujdesur që të mos e shfaqi veten si drejtuese e grupit, por si një nga personat e stafit, duke ja lënë meritën kryesore Arbanës dhe të motrës, Sarës. “Nëse të ofrohet një vend në një anije kozmike, mos pyet çfarë është, thjesht hip. Mirënjohëse që kam qenë pjesë e këtij udhëtimi dhe krenare për çdokënd që e bëri të mundur realizimin. Na presin gjëra më të mëdha dhe më të bukura”, shkroi Lori krah fotove dhe videove emocionuese./revistawho.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha)

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 41932 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE