Arbana sqaron njëherë e mirë: Nuk ka asnjë konflikt, i jemi mirënjohës të gjithëve veçanërisht Donaldit

vovalbania February 21, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Arbana sqaron njëherë e mirë: Nuk ka asnjë konflikt, i jemi mirënjohës të gjithëve veçanërisht Donaldit

Arbana Osmani ka reaguar për herë të parë mbi gjithë zhurmën online për një konflikt të mundshëm mes saj ose produksionit të BBV dhe Donald Veshajt. Moderatorja dhe autorja e reality show-t ka zbuluar se nuk ka asnjë konflikt dhe i janë mirënjohës Donaldit për gjithë emocionet që dha në 4 muaj BBV.

“Po shoh që në mediat online të etura për klikime po keqpërdoret çdo deklaratë, status, koment i bërë nga Produksioni i Big Brother Vip duke i konsideruar “kunja” dhe insinuar njē konflikt që nuk ekziston dhe as nuk do të ekzistojë ndonjëherë. Unë dhe Top Channel i jemi falenderues dhe mirënjohës çdo konkurenti në këtë Big Brother, aq më tepër Donaldit, i cili na ka dhuruar emocione pafund. Big Brother ka përfunduar dhe bashkë me të uroj të mbarojë shpejt edhe vala e dëshirës për të vënë kundër njerëz që vetëm “kundër” nuk kanë qenë, nuk janë e nuk do jenë ndonjëherë”, ka shkruar Arbana./revistawho.com

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42379 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE