Bashkëpunimi i Fifit, DJ PM-i dhe DJ Dagz renditet në listën e këngëve më të dëgjuarave në botë

vovalbania February 21, 2022 96 nuk lexohet 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Bashkëpunimi i Fifit, DJ PM-i dhe DJ Dagz renditet në listën e këngëve më të dëgjuarave në botë

Fifit, DJ PM-i dhe DJ Dagz-i kanë publikuar këngën e tyre të parë bashkë ditën e premte, me titullin “Hana”.

Kënga është pëlqyer shumë dhe renditet e 30-ta në videot muzikore më të para në të gjithë botën.

Ndërkohë, ajo numëron mbi një milion klikime në kanalin zyrtar në YouTube. Ky bashkëpunim vjen pas pjesëmarrjes së dy Dj dhe Fifit në “Big Brother VIP”.


Fifi ka publikuar së fundmi edhe një këngë tjetër që u krijua brenda

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 19362 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE