Çfarë po ndodh mes Donaldit dhe Beatrix pas mbarimit të Big Brother Vip? Kjo video i tregon të gjitha

vovalbania February 21, 2022 95 nuk lexohet 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Çfarë po ndodh mes Donaldit dhe Beatrix pas mbarimit të Big Brother Vip? Kjo video i tregon të gjitha

Pas mbarimit të “Big Brother VIP”, Donald Veshaj i është rikthyer jetës normale. Mbrëmjen e djeshme ai ka qenë në një klub bashkë me vëllain, Romeon dhe disa miq. Të pranishëm ishin gjithashtu disa ish konkurrentë të shtëpisë së famshme ndërsa u vu re mungesa e Beatrix Ramosaj.

Pavarësisht kësaj, aktori i humorit është kujdesur që ta kujtojë atë para të gjithëve. Në një moment, Donaldi ngjitet në skenë teksa po performonte Romeo dhe Elgit Doda. Performanca e tyre mbyllet me këngën “Nën një portokalle”.

Kjo është parë si një dedikim për këngëtaren pasi ata janë puthur për herë të parë në shtëpinë e famshme me këtë këngë në sfond. Duke u argëtuar ishte gjithashtu dhe Einxhel Shkira e cila qëndroi pranë Dagz dhe miqve të saj.

 

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 19325 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE