Donaldi sherr me produksionin për çmimin e madh? Reagon për herë të parë Arbana dhe sqaron të vërtetën

vovalbania February 21, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Donaldi sherr me produksionin për çmimin e madh? Reagon për herë të parë Arbana dhe sqaron të vërtetën

Arbana Osmani ka reaguar për herë të parë drejtpërdrejtë në lidhje me zërat se Donaldi është konfliktuar me produksionin për shkak të pretendimeve per çmimin e madh.

Ajo hedh poshtë çdo gjë duke theksuar se sherri është stisur nga mediat per klikime.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26173 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE