Foto/ Miliarderi Elon Musk në një lidhje të re dashurie

vovalbania February 21, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Foto/ Miliarderi Elon Musk në një lidhje të re dashurie

Pasi u nda nga nëna e fëmijës së tij, Elon Musk është parë në shoqërinë e aktores australiane, Natasha Bassett në avionin e tij privat, teksa zbrisnin të qeshur së bashku në Los Angeles.

Natasha 27 vjecare, ka lindur ne Sidenj por që në moshën 19 vjecare u zhvendos në New York për të marrë mësime aktrimi. Debutin në teatër, ajo e ka pasur kur ishte vetëm 14 vjec në pjesën “Romeo dhe Zhuljeta”.

Ajo është pjesë e kastit të filmit më të fundit mbi jetën e legjendës së muzikës, mbretit të rock&roll, Elvis Presley.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 25924 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE