Me këto 3 produkte do të eliminoni rritjen e padëshiruar të qimeve nga fytyra

vovalbania February 21, 2022 151 nuk lexohet 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Me këto 3 produkte do të eliminoni rritjen e padëshiruar të qimeve nga fytyra

Shumica e femrave që kanë këtë problem bëjnë depilim menjëherë për të zgjidhur problemin e shkaktuar nga qimet e bezdisshëm. Për fat të mirë, ekziston një zgjidhje e natyrshme dhe efektive për këtë problem.

Në fakt, kjo përzierje heq qimet dhe qetëson lëkurën. Do ta bëjë lëkurën tuaj të shëndetshme dhe gjithashtu do t’i japë asaj një shkëlqim të këndshëm. Përbërësit natyralë të kësaj përzierjeje janë plot me vitamina, minerale dhe antioksidantë.

Duhet t’i kushtoni shumë vëmendje kur bëhet fjalë për kujdesin e lëkurës, sepse lëkura është organi më i madh i trupit.

Çdo gjë që vendosni në lëkurën tuaj përthithet menjëherë në qarkullimin e gjakut.

Përbërësit e kërkuar:

2 lugë mjaltë
2 luge gjelle leng limoni
1 lugë bollgur
Mënyra e përgatitjes:

Përziejini mirë të gjithë përbërësit e mësipërm dhe më pas masën që rezulton aplikojeni në fytyrën ku dëshironi të hiqni qimet.
Lëreni për rreth 15 minuta përpara se ta shpëlani me ujë të vakët.
Aplikoni pak krem ​​për fytyrën më pas.
Përsëriteni procesin 2-3 herë në javë.
Pas një muaji, flokët do të jenë zhdukur plotësisht.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 19362 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE