Penélope Cruz shkëlqen gjatë promovimit të “Official Competition”!

vovalbania February 21, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Penélope Cruz shkëlqen gjatë promovimit të “Official Competition”!

Penélope Cruz u sigurua që ajo të dallohej teksa merrte pjesë në një fotosesion reklamues për filmin e saj më të fundit në gjuhën spanjolle të hënën pasdite. Aktorja ishte e pranishme në hotelin e Madridit për një xhirim promovues në emër të komedisë së ardhshme, “Official Competition”, dhe ajo tërhoqi vëmendjen me fustanin e saj Chanel.

Ajo i shtoi pamjes një palë taka të hapura me rripa, ndërsa flokët e saj ishin të stiluar mjeshtërisht me një ndarje të thjeshtë në qendër. Aktores spanjolle iu bashkuan aktorët Antonio Banderas dhe Oscar Martínez teksa promovuan filmin, i cili fillimisht u lançua në Festivalin e 78-të të Filmit në Venecia në shtator.

Publikimi vjen gjatë një periudhe të ngarkuar për Cruz, i cili gjithashtu merr një rol kryesor në publikimin e fundit të Pedro Almodóvar, “Parallel Mothers”. Ajo detajoi se si nëna e saj u shqetësua për gjendjen e saj mendore ndërsa po xhironte dramën. Aktorja tha se e përvetësoi dhimbjen e personazhit të saj, pasi historia e portretizoi atë si Janis, një fotografe magjepsëse që e gjen veten shtatzënë pas një lidhjeje të shkurtër me një akademik të martuar.

Në “Parallel Mothers”, personazhi i Penelope, Janis lidhet me Anën (Milena Smit) ndërsa ata e gjejnë veten në spital, duke u përgatitur për të lindur. Cruz gjithashtu diskutoi se si ajo gërmon aq thellë në personazhet e saj kur aktron, sa ndonjëherë mund të marrë emocionet ose stresin e atyre që po portretizon.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 32920 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE