Samanta Karavella ruan me fanatizëm lidhjen e dashurisë, del fotoja e parë me të dashurin

vovalbania February 21, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Samanta Karavella ruan me fanatizëm lidhjen e dashurisë, del fotoja e parë me të dashurin

Samanta Karavella është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Është treguar shumë hermetike për jetën e saj private dhe nuk dihet pothuajse asgjë. Së fundmi, është mësuar se këngëtarja është mjaft e lumtur sa i përket dashurisë.

Qëndrimi për një kohë të gjatë në Amerikë ka arsyet e veta dhe ka të bëjë pikërisht me dashurinë. Këngëtarja po shikon një romancë prej kohësh përtej oqeanit me një shqiptar. Prive ka siguruar një foto, e cila është e para publike e çiftit.

Imazhi është shkrepur gjatë një eventi familjar. Ndërkohë, kujtojmë që projekti më i fundit i Samantës mban titullin “Mama”, publikuar tre muaj më parë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 41924 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE