Batuta e tij mërziti Beatrix, ja çfarë ndodhi mes Salsanos dhe Donaldit në festën e BB VIP (FOTO)

vovalbania February 22, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Batuta e tij mërziti Beatrix, ja çfarë ndodhi mes Salsanos dhe Donaldit në festën e BB VIP (FOTO)

Hyrja e disa prej personazheve të njohur të ekranit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, bëri bujë menjëherë. Banorët që kishin ngelur por edhe publiku u kënaqën me atmosferën që ata krijuan.

Por u duk se kishte edhe pak hatërmbetje nga ana e Beatrix Ramosajt, e cila më pas refuzoi ftesën për darkën që u bë me disa ish-banorë. Shkak u bë një batutë e nisur nga Ermal Mamaqi dhe e ndjekur më pas nga Salsano Rrapi.

Po çfarë ndodhi mbrëmë në ftesën e organizuar nga Top Channel për yjet e këtij edicioni të “Big Brother VIP”. Përveç banorëve, të ftuar ishin edhe shumë personazhe të njohur të ekranit, mes tyre edhe Mamaqi dhe Rrapi.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26169 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE