Çfarë bënte Kate Middleton në festa para se të bëhej e dashura e William

vovalbania February 22, 2022 103 nuk lexohet 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Çfarë bënte Kate Middleton në festa para se të bëhej e dashura e William

Princi William dhe Kate Middleton janë bashkë prej shumë vitesh, por lidhja e tyre nisi si miqësi. Edhe shumica nuk janë në dijeni të “ndihmës” domethënëse që ajo i jep kur shkojnë në një festë.

Si princ dhe trashëgimtar i fronit, William me sa duket tërhoqi vëmendjen në të 20-at e tij dhe shumë prej të dashurave të tij ranë në dashuri.

Mirror publikoi një deklaratë nga e dashura e William dhe Kate, Laura Warshauer, e cila foli për çiftin me autoren Katie Nicholl për librin e saj, Kate: Mbretëresha e Ardhshme. Siç tha miku i përbashkët: ” Will ishte shumë i mbushur me njerëz nga një vajzë në një festë dhe ndihej mjaft i pakëndshëm sepse nuk mund ta hiqte qafe. Ai ishte shumë i sjellshëm, por kjo vajzë thjesht nuk e kuptonte. Papritur Kate iu afrua nga pas dhe e përqafoi. Kështu që ai largoi thënien e bezdisshme: “Oh, më falni, por unë kam një të dashur “. Edhe menjëherë ai dhe Kate filluan të qeshnin.

Me sa duket, William falënderoi Kate dhe Laura u shpreh: “Ajo ishte e vetmja vajzë në festë që mund ta bënte këtë. Edhe kjo ishte vetëm një muaj pasi filluam universitetin.”

Kate dhe William, pak më vonë, filluan të takoheshin dhe pas një ndarje të shkurtër, princi i propozoi për martesë gjatë një pushimi me miqtë dhe sigurisht ajo tha po. Deri më sot ata janë të martuar, kanë tre fëmijë dhe po përgatiten një ditë për t’u bërë mbret dhe mbretëreshë. Në videon e mëposhtme në youtube ata flasin për historikun e lidhjes së tyre pas fejesës, nëse jeni në humor të mësoni më shumë detaje:

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 19362 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE