Donaldi dhe Iliri, Grida Duma analizon dy finalistët e “Big Brother Vip Albania”

vovalbania February 22, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Donaldi dhe Iliri, Grida Duma analizon dy finalistët e “Big Brother Vip Albania”

Siguria që Ilir Shaqiri ka reflektuar që në fillim kur u bë pjesë e “Big Brother VIP” e ka favorizuar për të marrë çmimin e madh, sipas Grida Dumës.

Në një analizë për emisionin “Open”, Duma thotë se pasiguria e Donald Veshajt nga ana tjetër e ka penalizuar atë.

“Iliri reflekton siguri, ka mbajtur të njëjtën status quo. Edhe dashuria nuk shihet dot pa sigurinë. Ideja që Donaldi hyri me një dashuri të madhe të lënë jashtë, pastaj ajo që nisi brenda, por prapë ishte i pasigurt”, shprehet deputetja.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 41792 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE