Oriola Marashi është nga modelet e rralla shqiptare

vovalbania February 22, 2022 156 nuk lexohet 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Oriola Marashi është nga modelet e rralla shqiptare

Oriola Marashi është nga modelet e rralla shqiptare e cila gëzon shumë famë në mesin tonë, shkruan “InfoKosova”.

Oriola së fundmi ka realizuar disa fotografi të bukura nën atmosferën e natës.

Në këto pamje ajo shihet e veshur bukur dhe me një minifund i cili ia tregon këmbët e bukura modeles.

Pamje këto të trupit të saj të cilat vërtetë ua heqin gjumin, sidomos pjesa e gjoksit dhe këmbët që duken më shumë./InfoKosova/

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 19336 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE