Genta Ismajli publikon foton e parë me binjakët e saj

vovalbania February 23, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Genta Ismajli publikon foton e parë me binjakët e saj

Gjatë muajit janar të këtij viti, Genta Ismajli dhe partneri i saj, biznesmeni turk, Huseyin Usta u bënë prindër për herë të parë.

Çifti u bënë prindër të binjakëve një vajzë dhe një djalë.

Një muaj pas, këngëtarja ka zbuluar emrat e tyre, që quhen Ivy Blue dhe Icon.

Ajo tashme ka publikuar edhe fotografinw e parë më ta.

‘Faleminderit’, ka shkruar ajo poshtë fotografisë të cilën e postoi sot me rastin e datës 22.02.2022

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 32379 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE