Martohet djali i Gilit, publikohen foto nga dasma në Maldives

vovalbania February 23, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Martohet djali i Gilit, publikohen foto nga dasma në Maldives

Data 22 shkurt ka qenë e veçantë për familjen e këngëtares, Gili.

Kjo pasi djali i saj, Robert Berani, i ka dhënë fund beqarisë në Maldive.

Gili publikoi një foto të çiftit në Instagram, duke i uruar martesën.

Ata kanë postuar fotografi të shumta, ku nuk kanë munguar urimet nga familjarët dhe kolegët e tyre.

Në fotot e postuara përgjigje ka kthyer nusja e tyre Herolina ku i ka shkruar këngëtares: Të duam.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58618 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE