Zbulohet se kur do të nisë “Big Brother Vip 2”, pritet të hyjë edhe vajza e këngëtarit të njohur

vovalbania February 23, 2022 89 nuk lexohet 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Zbulohet se kur do të nisë “Big Brother Vip 2”, pritet të hyjë edhe vajza e këngëtarit të njohur

Mbrëmë është organizuar festa e shumëpritur nga Big Brother.

Prezentë kanë qenë ish-banorët si dhe një numër i të ftuarve, të cilët janë figura të njohura për publikun.

Për “Ftesë në 5”, moderatorja e emisionit, Arbana Osmani, zbuloi se ‘BBV’ do të nisë në fund të janarit të vitit të ardhshëm.

Ndërsa, këngëtari Sabiani i cili ishte pjesë e shtëpisë së famshme , tregoi që e bija e tij, Kejsi, ka marrë vendim të jetë pjesë e këtij formati.

Në anën tjetër, Sara Hoxha ka thënë se vajza e tyre do të vendos nëse Ledri do të hyjë në BBV2.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 19335 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE