Adelina Berisha rikthehet dhe duhet të dëgjoni këngën e re

vovalbania February 24, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Adelina Berisha rikthehet dhe duhet të dëgjoni këngën e re

Pas disa kohësh, Adelina Berisha është rikthyer me një projekt të ri muzikor.

Kënga titullohet “Haram” dhe vjen e shoqëruar me videoklip.

Ndiqni të plotë këngën që rikthen këngëtaren pas disa kohësh në videon e mëposhtme.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58477 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE