Ish-partnerja e Ronaldos i shkruan Beniadës pas daljes nga “Big Brother”, zbulohet mesazhi

vovalbania February 25, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Ish-partnerja e Ronaldos i shkruan Beniadës pas daljes nga “Big Brother”, zbulohet mesazhi

Beniada ka treguar gjatë qëndrimit në “Big Brother Vip”, se gëzon një raport shumë të mirë me Belen Rodriguez, ku ndër të tjera njihet si ish-partnerja e Cristiano Ronaldos.

Olti Curri ka publikuar një video me moderatoren Elona Duro e cila ka treguar se Belen i ka shkruar Beniadës dhe e ka uruar pas eksperiencës në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

“Belen i kishte shkruar Beniadës dhe i kishte thënë “Urime””-tregon Elona e cila së fundmi e ka intervistuar Beniadën.

Të gjithë e njohin Belen, si një nga simbolet e bukurisë italiane, shoëgirl dhe modele italo-argjentinase. Rodriguez ka qenë pjesë e disa filmave dhe shumë programeve televizive në vendin fqinj.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58477 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE