Degjeneron sërish debati mes Big Mamës dhe Antonelës/ “Jam karakter e jo mashtruese”

vovalbania February 28, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Degjeneron sërish debati mes Big Mamës dhe Antonelës/ “Jam karakter e jo mashtruese”

Sërish në përballjen mes Big Mama dhe Antonela i janë drejtuar njëra-tjetrës me një gjuhë mjaft të ashpër. Në përballjen e tyre në Post Big Brother Vip, Big Mama ia ka thënë në fytyrë Antonelës se është një mashtruese dhe se kurrë nuk e ka sharë në serbisht.

Këngëtarja shprehet se ka ardhur në program prej Arbana Osmanit se nëse do ishte për Antonelën nuk do të qëndronte as dy minuta.

“Pak të kam thënë se më shumë meriton. Unë jam karakter jo mashtruese. Sot e 500 ju rri ballë atyre që kamë thënë. Kam ardh këtu vetëm prej Arbanës se për ty as dy minuta si kisha harxhu”, tha Big Mama.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 54529 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE