FOTO/ Në 16-vjetorin e lindjes, Robert Berisha prezanton për herë të parë vajzën e madhe

vovalbania February 28, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
FOTO/ Në 16-vjetorin e lindjes, Robert Berisha prezanton për herë të parë vajzën e madhe

Ndoshta jo shumë kush e di, por Robert Berisha ka një vajzë të madhe. Nuk dihet se kush është e ëma, pasi lidhja e saj me artistin ka zgjatur shumë pak dhe nuk ishte e njohur për publikun.

Mirëpo, sot, Aarona feston ditëlindjen e saj dhe mbush 16 vjeçe. Padyshim, Roberti e ka uruar duke postuar në Instastory një foto me të bijën.

Ai e ka shoqëruar me një urim, ku shkruan:  “Me vajzën time Aarona, urime ditëlindja e 16-të”.

Kujtojmë që Robertika edhe një vajzë nga martesa e tij me Nora Istrefin, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Renee.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58618 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE