Big Mama feston ditëlindjen, merr dhuratë speciale!

vovalbania March 01, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Big Mama feston ditëlindjen, merr dhuratë speciale!

Big Mama ka festuar ditëlindjen e saj të 36-të.

Këngëtarja e njohur nga Maqedonia e Veriut mori urime të shumta nga fansat, miqtë dhe kolegët e saj artistë kudo në rrjetet sociale.

Kjo ditë e veçantë padyshim nuk kaloi as pa dhurata.

Bigu mori një dhuratë speciale, një veturë, të cilën e prezantoi për ndjekësit e saj.

Ajo shprehet e lumtur për dhuratën që mori por nuk zbuloi se nga kush i erdhi.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 32915 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE