U kap “mat” duke zbritur nga avioni privat i Elon Musk, zbulohet e dashura misterioze e njeriut më të pasur (FOTO)

vovalbania March 02, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
U kap “mat” duke zbritur nga avioni privat i Elon Musk, zbulohet e dashura misterioze e njeriut më të pasur (FOTO)

Elon Musk duket se e ka kaluar tashmë ndarjen me këngëtaren, Grimes, me të cilën u nda shtatorin e vitit të kaluar. Tani ai është gati për një romancë të re.

Njeriu më i pasur në botë u fotografua disa ditë më parë duke zbritur nga avioni i tij privat, me një grua misterioze flokëkuqe.

Burime për “Daily Mail” konfirmuan se “flokëkuqja misterioze” është aktorja 27-vjeçare Natasha Basset.

Të njëjtat burime shtojnë se ajo dhe 50-vjeçari janë njohur kohë më parë dhe kanë qenë vetëm miq, ndërsa romaca e tyre ka nisur pasi miliarderi u nda nga ish-gruaja e tij.

U kap “mat” duke zbritur nga avioni privat i Elon Musk, zbulohet e

U kap “mat” duke zbritur nga avioni privat i Elon Musk, zbulohet e

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58381 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE