Arjola Demiri flet për raportin me ish bashkëshortin pas daljes nga Big Brother VIP

vovalbania March 03, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Arjola Demiri flet për raportin me ish bashkëshortin pas daljes nga Big Brother VIP

Mbrëmjen e sotme, Arjola Demiri ka qenë e ftuar në “Goca dhe Gra”, ku përveç eksperiencës në Big Brother VIP, është pyetur dhe për marrëdhënien me ish bashkëshortin.

Aktorja ka treguar se nuk ka asnjë kontakt me të, madje as nuk kanë folur pas daljes nga Big Brother VIP, thjesht është një marrëdhënie e ftohtë “ço e merr fëmijët”, ndonëse ajo ka kërkuar që të kenë patur një raport miqësor prej fëmijëve.

“A flet me të?”- ka qenë pyetja të cilës, Arjola I është përgjigjur: Jo fare!

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58618 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE