Beatrix zbulon me kë ka udhëtuar jashtë Shqipërisë, i dedikon disa fjalë të bukura (FOTO)

vovalbania March 09, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Beatrix zbulon me kë ka udhëtuar jashtë Shqipërisë, i dedikon disa fjalë të bukura (FOTO)

Beatrix Ramosaj vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe pas përfundimit të “Big Brother VIP”. Këngëtarja e famshme i dha fund me aktorin e humorit Donald Veshaj, lidhje që nisi brenda shtëpisë së famshme, vetëm pak ditë pasi përfundoi edicioni i parë.

Thuhet se shkak ka qenë udhëtimi i këngëtares drejt Dubait duke refuzuar të darkonte me banorët e shtëpisë së famshme dhe me Donaldin. Ajo u largua sërish nga vendi pak ditë më parë. Mirëpo, sot ajo ka zbuluar se ndodhet me kushërirën e saj, Anxhelina Hadërgjonaj.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58473 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE