Enca çeli mëngjesin në një vend shumë ekzotik

vovalbania March 12, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Enca çeli mëngjesin në një vend shumë ekzotik

Teksa të gjithë po përballemi më temperatura të ulëta dhe reshje të dëborës, Enca është arratisur në një vend shumë ekzotik.

Me anë të disa postimeve në llogarinë e saj në Instagram ajo njoftoi se është në Afrikë.

“Mirëmëngjesi nga Afrika”, shkruan këngëtarja në një postim.

Teksa mëngjesin e hëngri në këtë vend përrallor.

Këngëtarja po qëndron në Zanzibar në Tanzanisë në Afrikë teksa ndau edhe një fotografi në Instagram.

View this post on Instagram

A post shared by ENCA (@enca)

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55520 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE