Ndodh si rrallëherë! Xhemi Shehu i ruan me fanatizëm fëmijët dhe bashkëshortin larg rrjeteve sociale, Arbana Osmani thyen rregullin

vovalbania March 15, 2022 91 nuk lexohet 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Ndodh si rrallëherë! Xhemi Shehu i ruan me fanatizëm fëmijët dhe bashkëshortin larg rrjeteve sociale, Arbana Osmani thyen rregullin

Xhemi Shehu është shumë hermetike rreth jetës private dhe ka vendosur që ta mbajë atë larg syve të publikut. Ajo është nënë e dy djemve që rrallë i ekspozon në rrjetet sociale.

Megjithatë, sot ka qenë mikesha e saj më e mirë, Arbana Osmani, ajo që ka postuar një video me Xhemin dhe djalin e saj të madh. Ata shihen të tre duke konsumuar diçka teksa ai dëgjohet duke thënë se do një foto për Instagram.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 18357 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE