Aksident masiv në aksin Milot-Fushë Krujë, disa të plagosur!

vovalbania March 24, 2022 99 nuk lexohet 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Aksident masiv në aksin Milot-Fushë Krujë, disa të plagosur!

Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Milot – Fushë Krujë, pranë fshatit Derven.

Të paktën tre automjete janë përfshirë në aksident, ndërsa paraprakisht deklarohet se drejtuesi i njërit prej automjeteve ka mbetur i bllokuar brenda mjetit dhe po punohet për nxjerrjen e tij.

Paraprakisht flitet për disa të plagosur.

Në vendngjarje ka mbërritur policia që po punon për zbardhjen e rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 19411 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE