A po mendojnë për një fëmijë të tretë? Elita i përgjigjet publikisht Gjikos

vovalbania August 05, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
A po mendojnë për një fëmijë të tretë? Elita i përgjigjet publikisht Gjikos

Elita Rudi dhe Gjiko janë një ndër çiftet më të dashur të ekranit. Ata kanë disa vite bashkë ndërsa tashmë janë bërë dhe prindër të dy fëmijëve, djalit Zëri dhe vajzës, Bota. Së fundmi, në një intervistë, reperi është shprehur se dëshiron që të ketë më shumë fëmijë.

Gjatë një interviste që dha për televizionin T7, Elita tha se tashmë është koha që të fokusohet te puna.

“Unë e kam përfunduar me fëmijët. Nuk ka një beb numër 3. Ben onlara bashkëshortit tim publikisht ‘Jo’. Jam shumë e përmbushur dhe jam gati të shfrytëzoj energjinë time në një dashur të vjetër, siç është televizioni.”, deklaroi moderatorja në T7.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 32291 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE