Dalin FOTOT/ U vra me breshëri plumbash në mes të ditës, kushëriri i Ervis Martinajt shok i ngushtë me këngëtarin e njohur shqiptar

vovalbania August 05, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Dalin FOTOT/ U vra me breshëri plumbash në mes të ditës, kushëriri i Ervis Martinajt shok i ngushtë me këngëtarin e njohur shqiptar

Tre persona janë ekzekutuar me breshëri plumbash pasditen e sotme në mbikalimin e Fushë-Krujës.

Bëhet fjalë për Besmir Hoxha, Diklen Vata dhe Brilant Martinaj. Ky i fundit ka qenë edhe mik i ngushtë me reperin e njohur, Stresi. Gjithçka konfirmohet nga një video, ku djemtë shfaqen në një berberhane, shumë të qeshur së bashku.

Kujtojmë që Brilant Martinaj është kushëriri i Ervis Martinajt. Ai dyshohet se ka qenë autor i vrasjes së efektivit të FNSH, Xhuliano Prela ngjarje e ndodhur në 2020.

Dalin FOTOT/ U vra me breshëri plumbash në mes të ditës, Dalin FOTOT/ U vra me breshëri plumbash në mes të ditës,

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58055 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE