Na zbulo dhe pak o Beyonce! Këngëtarja e famshme publikon një pjesë nga videoklipi i “Break My Soul”…

vovalbania August 05, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Na zbulo dhe pak o Beyonce! Këngëtarja e famshme publikon një pjesë nga videoklipi i “Break My Soul”…

Beyonce u kthye në kalin e saj holografik të enjten dhe shfaqi për fansat pak nga një video muzikore për këngën e saj “Break My Soul”. Fansat klikuan në videon e gjatë katër minuta e tridhjetë e pesë sekonda duke pritur pamjet vizuale të këngës, megjithatë këngëtarja, 40 vjeçe, u shfaq vetëm në 20 sekondat e para.

Pjesa tjetër e videos shfaqte një ekran të zi me emrin e albumit, “Renaissance”. Edhe pse pamja e saj ishte e shkurtër, ajo tërhoqi vëmendjen me veshjen e saj të guximshme të argjendtë të trupit, të cilën e kishte veshur edhe në kopertinën e albumit të saj të shtatë në studio.

Krijuesja e hitit “Crazy In Love” e kombinoi veshjen e zjarrtë me taka argjendi shkëlqyese dhe asgjë tjetër. Flokët e saj të gjata ishin të ndara në mes dhe i binin në shpinë me valë të buta. Pamjet përfunduan me një zjarr që digjej pranë kalit të saj të argjendtë.

Është e paqartë nëse klipi ishte një ngacmues për një video muzikore të ardhshme apo thjesht një mënyrë për të tërhequr transmetime shtesë. Veshjen e argjendtë të trupit që Beyonce e kishte për kopertinën e videos dhe albumit, e dizenjuar nga Nusi Quero, ishte me sa duket aq e ndërlikuar sa erdhi me një video instalimi për stilistët e saj, sipas Vogue.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58383 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE