Nuk do ta besoni se sa valixhe merr Kylie Jenner në udhëtimet e saj!

vovalbania August 05, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Nuk do ta besoni se sa valixhe merr Kylie Jenner në udhëtimet e saj!

Kylie Jenner është një nga motrat më të famshme të familjes Kardashian-Jenner dhe mund të themi se ia ka dalë madje edhe të marrë vëmendjen e motrës më të famshme Kim Kardashian.

Ajo ka bërë një pasuri falë biznesit të saj të grimit miliarda dollarësh. Kylie Jenner dëshmoi se nuk kursehet kur bëhet fjalë për udhëtimet pasi ajo dërgoi njëzet valixhe në dhomën e saj të hotelit në Londër të premten.

24-vjeçarja është në kryeqytetin e Mbretërisë së Bashkuar me partnerin e saj Travis Scott dhe vajzën e tyre Stormi, katër vjeç. Biznesmenja, e cila mbërriti në Londër të enjten, kishte katër karroca bagazhesh të transportuara në dhomën e saj të hotelit në qendër të qytetit.

Ndërkohë, Kylie ndau një foto të saj të ndezur me një fustan të zi pa rripa me një dekolte të nxjerrë në pah. E veshur me një gamë të lehtë grimi, Kylie la flokët e saj brune të liroheshin poshtë shpatullave për fotografinë mahnitëse. Të enjten, Kylie ndau një foto të saj dhe Stormi.

Kylie e filmoi veten në makinë gjatë rrugës, teksa kishte një bluzë rozë dhe një fund të zi. Pasi shprehu entuziazmin e saj për planet e tyre, ylli i realitetit rrotulloi vajzën e saj të vogël përpara se të blinte disa nga produktet e saj, duke përfshirë disa komplete buzësh.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58473 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE