Lottie Moss pozon ‘topless’ dhe imazhi bën xhiron e rrjetit!

vovalbania August 06, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Lottie Moss pozon ‘topless’ dhe imazhi bën xhiron e rrjetit!

Ajo nuk i shmanget shfaqjes së fizikut të saj të pabesueshëm në rrjetet sociale. Lottie Moss bëri një tjetër shfaqje me një foto topless të shpërndarë në Instagram të shtunën. Modelja, 24 vjeçe, i la pak imagjinatës teksa pozoi në kopshtin e saj të pasmë.

Ajo shfaqi në mënyrë të plotë tatuazhet e saj të ndërlikuara, duke përfshirë një tatuazh “Alice in Wonderland” në krahun e saj dhe ‘jo e jotja’ në një pjesë tjetër të trupit të saj. Flokët e saj bionde ishin të stiluara në një mënyrë të drejtë, me gjysmë të mbështjellë në shpinë në një stil gjysmë lart gjysmë poshtë.

Në fillim të kësaj jave, ajo tregoi trupin e saj të hollë në një bikini jeshile dhe të zi. Modelja mahnitëse ishte pa make-up për postimin e saj në rrjetet sociale. Kjo vjen pasi Lottie kohët e fundit pohoi se asaj i ishte dhënë alkool dhe drogë për të kaluar fotosesionet e modelingut.

Ajo tha se mendonte se marrja e drogës ishte normale në industrinë e modelingut pasi pretendonte se asaj i jepej drogë kur ishte rraskapitur në fotosesion. Lottie pohoi se nuk ndihej sikur njerëzit kujdeseshin për mirëqenien e saj. Duke folur për përdorimin e drogës në industri, Lottie tha për podcastin Call Her Daddy:

Mendoja se ishte normale dhe po shkoja në këto ngjarje dhe festa dhe isha e rraskapitur, kjo ishte mënyra e vetme që po e kaloja.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58473 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE