Rina na tregon një detaj nga fotot e postuara së fundmi dhe na ka habitur të gjithëve!

vovalbania August 06, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Rina na tregon një detaj nga fotot e postuara së fundmi dhe na ka habitur të gjithëve!

Këngëtarja e njohur Rina Balaj, e cila u bë famshme dhe u prezantua në industrinë e muzikës si një repere është e njohur gjithashtu edhe për lidhjen e saj me këngëtarin SinBoy. Tanimë, ata prej disa vitesh bashkëjetojnë së bashku dhe janë një ndër çiftet më simpatik të showbiz-it. Rina po punon vazhdimisht për projekte të reja muzikore.

Së fundmi Rina ka qenë e ftuar në një dasmë së bashku me familjen e saj, ku nuk ka nguruar të publikoj edhe video të familjes së saj. Bukuroshja ka postuar edhe disa foto  të look-ut të saj në Instagram dhe më pas në Instastory na ka treguar një detaj interesant lidhur me këto foto. Rina është shprehur se ato janë shkrepur nga babai i saj duke na habitur kështu të gjithëve.

 

 

Vetëm 2 javë nga publikimi i këngës së saj të fundit, e cila titullohet “Daddy”, duket se Rina ka gati projektin e ri muzikor. Së fundmi bukuroshja ka postuar disa foto në ‘Instagram’, ku ka lajmëruar se së shpejti do të vijë me një këngë të re.

Bukuroshja vazhdimisht poston momente nga përditshmëria e saj dhe së fundmi së bashku me make-up artisten e saj ka ndarë një video ku shfaqet nga momenti që është pa lyer e deri kur përfundon grimi i saj. E ky padyshim që është një veprim i guximshëm pasi jo shumë vajza të showbiz-it shfaqen jo të kuruara deri në detaje. Duket se ndjekësve të Rinës iu ka pëlqyer shumë ky veprim dhe këngëtarja ka reaguar lidhur me këtë.

 

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58473 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE