“Davidson vdiq në moshën 28-vjeçare”, postimi i Kanye West bën xhiron e rrjetit!

vovalbania August 08, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Davidson vdiq në moshën 28-vjeçare”, postimi i Kanye West bën xhiron e rrjetit!

Kanye West është vënë nën kritika për talljen me anë të faqes së parë të gazetës së rreme të New York Times që njoftonte ‘vdekjen’ e Pete Davidson, vetëm dy ditë pasi ylli i “SNL” u nda nga ish-gruaja e Kanye, Kim. Kanye, 45 vjeç, tani ka vetëm një postim në rrjetin e tij në Instagram, i cili lexon:

Skete Davidson vdiq në moshën 28-vjeçare

Ky postim lidhet me statusin e marrëdhënies së përfunduar të Pete me Kim. Gazeta ka datën e së hënës. Ndërsa disa fansa u argëtuan nga postimi, të tjerë u mërzitën me Kanye për natyrën e papërshtatshme. Kim dhe Pete njoftuan ndarjen e tyre shokuese të shtunën pas një romance prej nëntë muajsh.

Një burim i brendshëm tha për DailyMail.com se dyshja kanë vendosur të jenë thjesht miq, duke përmendur oraret e vështira dhe distancën e gjatë ndërsa Pete punon në një projekt në Australi ndërsa Kim është në SHBA.

Pete ka kaluar muaj duke filmuar filmin e tij të ardhshëm “Wizards!” në Australi, ku Kim e vizitoi atë në korrik për një arratisje romantike. Megjithatë qëndrimi i tyre luksoz me pesë yje në xhungël, me sa duket nuk ishte i mjaftueshëm për të shpëtuar marrëdhënien e çiftit.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58618 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE