Madonna ndan video nga “Break My Soul” i Beyonce!

vovalbania August 08, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Madonna ndan video nga “Break My Soul” i Beyonce!

Madonna ndau një video nga afër të fytyrës së saj teksa buzët sinkronizoheshin me remiksin “Break My Soul”. Mbretëresha e popit, 63 vjeç, tregoi tipare jashtëzakonisht të buta teksa kishte stiluar në mënyrë perfekte flokë të gjata bionde për videon e shkurtër dhe një filtër që shtonte qerpikë fals, buzëkuq dhe shkëlqim.

Ajo kishte një palë vathë gjigante me rrathë diamanti dhe një xhaketë sportive Versace. Disa orë më parë, Beyonce, 40 vjeç dhe Madonna u shfaqën me njëra-tjetrën në një foto të shpejtë në promovimin e bashkëpunimit të tyre të ri, Break My Soul (The Queens Remix).

Në imazhin bardh e zi, që Madonna postoi në Instagram, Beyonce shihet e shtrirë në anën e saj. Ajo i kishte ndarë flokët me onde dhe kishte veshur taka në imazhin promovues, në të cilin ishte vendosur pranë një palë topa disko. Madonna u pa duke veshur një bust të lehtë me geta rrjetë dhe një pallto të bardhë me gëzof të mbështjellë përgjatë shpatullave të saj. Ajo u pa me dorën e saj në nofullën e një kali të tejdukshëm në imazhin magjepsës.

Beyonce publikoi bashkëpunimin me ikonën e popit Madonna të premten, e fundit e saj në një varg remiksesh. Ndërsa teknikisht është një këngë e re, Variety raportoi se Madonna nuk dukej se kishte regjistruar ndonjë gjë të re për remix. Ajo mund të ketë shtuar disa fjalë të reja të folura në këngë, por pjesa më e madhe e këngës së saj me sa duket u tërhoq nga kënga e saj hit e vitit 1990.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58476 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE