10 për 10, bashkëpunimi i papritur i ‘treshes fantastike’ arrin një super sukses!

vovalbania August 09, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
10 për 10, bashkëpunimi i papritur i ‘treshes fantastike’ arrin një super sukses!

Nuk ka asnjë dyshim që Capital T është një ndër reperët më të talentuar dhe gjithashtu më të dashur të publikut shqiptar por jo vetëm. Një nga artistët që nuk ka ndalur kurrë së sjelli projekte të reja dhe muzikë të mirë për të gjithë dëgjuesit. Capital T di mirë se si të eksperimentojë në stile dhe zhanre të ndryshme duke sjellë përherë vetëm më të mirën dhe që nuk gabon kurrë me publikimet e tij.

Së fundmi Kapo ka publikuar një projekt të ri muzikor, i cili është një bashkëpunim me këngëraren e njohur Anxhela Peristerin dhe Mandi Nishtullën. Ky bashkëpunim mund të themi se është një ndër më të papriturit për këtë verë. Kënga e re titullohet “Habibi” dhe mund të themi se është pëlqyer shumë nga publiku, pasi vetëm në 10 ditë ka arritur një super sukses pasi ka kaluar 10 milion klikime në platformën YouTube.

Reperi përflitet jo shumë lidhur me jetën e tij private, mirëpo kur ndodh bëhet kryefjalë e mediave. Së fundmi Kapo ka ndarë në rrjete sociale një Instastory që duket se ‘thumbon’ shumë ashpër dhe nga shprehja kuptohet se i drejtohet vajzave apo një vajze, por nuk dimë nëse është specifike për dikë apo në përgjithësi.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58618 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE