Khloe Kardashian më e lumtur se kurrë për ardhjen në jetë të djalit të saj!

vovalbania August 09, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Khloe Kardashian më e lumtur se kurrë për ardhjen në jetë të djalit të saj!

Khloe Kardashian nuk mund të ishte më e emocionuar se kaq për t’u bërë sërish nënë. U konfirmua nga një përfaqësues të premten se ylli 38-vjeçar kishte mirëpritur një djalë me ish-partnerin Tristan Thompson dhe nëna e dy fëmijëve sigurisht që po shijon përvojën. Një burim i tha UsWeekly të hënën në mëngjes:

Khloe dhe foshnja po shkojnë mirë. Ajo është shumë e lumtur. Të gjithë janë të lumtur që kanë fëmijën në shtëpi.

Khloe dhe basketbollisti profesionist kanadez 31-vjeçar tashmë kanë një vajzë 4-vjeçare të quajtur True dhe gjithmonë ka qenë qëllimi i themelueses së “Good American Jeans” t’i japë asaj një vëlla më të vogël.

Burimi tha se motra më e vogël Kardashian ka dashur gjithmonë një djalë dhe ka dashur t’i japë True një vëlla. Është thënë gjithashtu se ylli i “The Kardashians” po merr kohë për t’u përshtatur me të qenit nënë e dy fëmijëve tani.

Ndërkohë, Khloe dukej e pabesueshme me një fustan të zi të ngushtë, i cili tregonte këmbët e saj tepër të tonifikuara, ndërsa ajo shijoi darkën në pikën e famshme Nobu në Malibu, Kaliforni të dielën, vetëm disa ditë pas lindjes së djalit të saj.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58618 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE