Njëri më i bukur se tjetri, Bella dhe Marc në një shëtitje romantike në Nju Jork!

vovalbania August 10, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Njëri më i bukur se tjetri, Bella dhe Marc në një shëtitje romantike në Nju Jork!

Bella Hadid dukej elegante me një xhaketë të zezë dhe një fund gri, që i nxirrte në pah këmbët e saj të tonifikuara, ndërsa shëtiste me të dashurin e saj Marc Kaman.

Teksa kishte një bluzë të thjeshtë dhe një gjerdan të trashë argjendi të hënën, supermodelja, 25 vjeçe, e ktheu trotuarin në pasarelën e saj personale përpara një nate romantike takimi me të dashurin e saj drejtor artistik, 33 vjeç. Vajza e kopertinës së Vogue ka aksesuar veshjen e saj të lezetshme me një çantë lëkure, syze të zeza, taka dhe një palë çorape Nike deri tek gjuri.

Në një moment, flokët me onde dhe brune të bukuroshes, u frynë nga një erë që ngrinte flokët përpara se të vendoseshin përsëri në vend. Hadid dhe i dashuri i saj fillimisht u panë në shoqërinë e njëri-tjetrit në korrik të vitit 2020, kur u fotografuan teksa dilnin nga një kafene. Modelja ishte më parë në një lidhje me krijuesin e hiteve The Weeknd, Abel Tesfaye.

Ish-çifti filloi lidhjen në vitin 2015, megjithëse u ndanë vitin e ardhshëm. Modelja filloi një lidhje me Kalman, me të cilin u pa në disa raste në vitin 2020. Dyshja u duk se u zyrtarizua në Instagram me romancën e tyre me një postim që u nda në llogarinë e personalitetit të industrisë së modës në korrik të vitit të kaluar.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58381 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE