Tek këto shenja të zodiakut, superhëna e gushtit do të ndikojë më pak!

vovalbania August 11, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Tek këto shenja të zodiakut, superhëna e gushtit do të ndikojë më pak!

Vera e nxehtë po përfundon, por jo përpara se superhëna e fundit e vitit të zbukurojë qiellin më 11 gusht në shenjën e Ujorit. Superhënat janë më afër Tokës sesa hënat e plota tipike, duke i bërë ato të duken më të ndritshme dhe më të mëdha dhe duke përforcuar emocionet në proces.

Nga ana shpirtërore, hënat e plota janë kohë perfekte për të lidhur skajet e lirshme dhe për të çliruar çdo gjë që nuk ju shërben më, si zakonet e këqija, situatat dhe grupet e miqve toksikë. Duke qenë se kjo hënë është një superhënë, emocionet e ruajtura thellë, ka të ngjarë të theksohen.

Për disa shenja të zodiakut, rreshtimi i këtij muaji do të nxisë emocione ekzistenciale. Por për të tjerët, hëna e plotë e gushtit 2022 do të ndihet më shumë kaotike sesa marramendëse. Për këta të fundit, kjo periudhë ka të bëjë me ndryshimin e mendjes dhe përqafimin e së ardhmes me ndjenjë shprese. Zbuloni shenjat e zodiakut më pak të prekura nga hëna e plotë e gushtit 2022…

Dashi

Gaforrja
Peshorja

Kjo do të jetë superhëna e katërt dhe e fundit për vitin 2022. Ndërsa dalëngadalë po shkojmë drejt vjeshtës dhe netët fillojnë e bëhen më të gjata, superhëna e fundit e vitit do të krijojë një spektakël natën e sotme. E njohur si ‘Sturgeon Moon’, Hëna e Plotë e gushtit arrin kulmin rreth orës 21:36 (EDT) të enjten (0136:00 GMT të premten), megjithëse Hëna do të duket e ndritshme dhe e plotë deri të premten në mbrëmje (10 dhe 12 gusht).

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 32610 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE