Dështoi me sukses, Kim Kardashian përpiqet të bëjë sfidën e TikTok, por nuk ia del mbanë!

vovalbania August 12, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Dështoi me sukses, Kim Kardashian përpiqet të bëjë sfidën e TikTok, por nuk ia del mbanë!

Kim Kardashian tregoi trupin e saj të tonifikuar gjatë festës së 25-vjetorit të Kylie Jenner të enjten. 41-vjeçarja po merrte pjesë në trendin e fundit të TikTok, ku të gjithë të pranishmit filmohen duke pirë pijen e parë të fortë për një video përmbledhëse.

Në klipin e shpërndarë nga Yris Palmer, Kim shfaqi fizikun e saj të jashtëzakonshëm të zbukuruar në palestër me bikini të zeza përpara se të hipte në jahtin ku po mbahej festa e ditëlindjes. Diku tjetër në klipin Kylie u shfaq gjithashtu duke bërë xhirimin e saj të parë të ditës teksa dukej elegante me një fustan magjepsës.

Kim dukej e pabesueshme në rrobat e saj të banjës të cilat shfaqnin një dizajn me një shpatull dhe pantallona të shkurtra me bel të lartë. Ajo mbante flokët e saj të gjata bionde në valëzime të lirshme mbi supe dhe kishte markën e saj syze dielli Balenciaga.

Një tjetër klip më vonë gjatë natës tregoi se si Kim pati një fatkeqësi gazmore në festën e 25-vjetorit të Kylie-t, kur ajo nuk mundi të përballonte një gotë pije alkoolike dhe përfundoi duke e pështyrë atë. Ironikisht, dukej se ishte Kim ajo që sugjeroi që të gjithë të pinin një gotë ndërsa motra e saj më e vogël hapte dhuratat e saj.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 32287 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE