E lodhur nga puçrrat në fytyrën e saj, aktorja Keke Palmer u drejtohet e revoltuar mjekëve!

vovalbania August 12, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
E lodhur nga puçrrat në fytyrën e saj, aktorja Keke Palmer u drejtohet e revoltuar mjekëve!

Aktorja e njohur Keke Palmer duket se është lodhur me problemet e lëkurës së saj. Ylli i “Nope” postoi një video pa grim në Instagram duke treguar gjendjen aktuale të fytyrës së saj dhe duke pyetur pse mjekët nuk kanë arritur ende të kurojnë aknet e të rriturve.

Unë po mendoja vetëm për faktin se kirurgët plastikë janë të mrekullueshëm, në rregull? Ata mund t’ju bëjnë një operacion gjoksi, sipër muskulit, nën muskul, liposuksion, bark, BBL, madje mund të implantojnë muskuj, dua të them, lista vazhdon. Por ata nuk mund të kuptojnë se si të pastrojnë lëkurën e dikujt? Gjithë këto vite dhe gjithë këto shpikje, nuk mund ta kuptosh se si ta heqësh lëkurën e bukur nga të pasmet dhe ta vendosësh në fytyrën time? Jam e lodhur. Njerëzit këtu me puçrra po luftojnë dhe ju nuk e keni gjetur atë kurë? Mjaft!

Në vitin 2020, Palmer zbuloi se ajo ishte diagnostikuar me sindromën e vezores policistike, e cila shpesh shkakton akne si dhe qime në fytyrë. Në atë kohë, aktorja e “Alice” tha se:

Më ofruan të paguanin për mua për ta rregulluar atë. Kam provuar gjithçka.

Rikujtojmë, se Palmer para disa kohëve nëpërmjet një postimi në Instastory i tregoi të gjithë ndjekësve të saj se sa ishte zhgënjyer nga ushqimi në “Met Gala”.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58469 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE