Shawn Mendes regjistrohet në aplikacionin e takimeve me të famshëm!

vovalbania August 12, 2022 63 nuk lexohet 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Shawn Mendes regjistrohet në aplikacionin e takimeve me të famshëm!

Shawn Mendes thuhet se është regjistruar në aplikacionin e takimeve me të famshëm, Raya, pasi anuloi turneun e tij “Wonder World” për t’i dhënë përparësi shëndetit të tij mendor.

Kjo vjen vetëm disa ditë pasi ish-e dashura e tij Camila Cabello, me të cilën u nda nëntorin e kaluar, konfirmoi romancën e saj të re me Austin Kevitch, CEO i aplikacionit rival të takimeve, Lox Club, i cili madje është quajtur ‘Hebre Raya’.

The Sun ka pretenduar se këngëtari, 24 vjeç, ka lidhur llogarinë e tij zyrtare në Instagram me profilin, i cili shfaq një sërë fotografish të tij, si dhe një ujëvarë dhe një libër vetëndihmës për relaksimin. Sipas aplikacionit, anëtarët duhet të kalojnë një proces verifikimi tepër rigoroz përpara se t’u jepet akses në aplikacion. Faqja e internetit thotë:

Komiteti ynë i anëtarësimit kontrollon çdo aplikant për të vendosur nëse ata janë të përshtatshëm për komunitetin tonë. Nëse pranohet, çdo anëtar i ri paguan një tarifë anëtarësimi për t’u siguruar që ata po bashkohen për arsyet e duhura.

Thashethemet dhe spekulimet filluan të përhapen në fillim të kësaj vere në qershor se këngëtarja dhe CEO ishin bashkë teksa u vërtetuan kur ata u panë së bashku në Los Angeles në një shëtitje.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 18364 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE