U nda nga Shakira, zbulohet kush është partnerja e re e Gerard Pique

vovalbania August 12, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
U nda nga Shakira, zbulohet kush është partnerja e re e Gerard Pique

Ndarja mes Gerard Pique dhe Shakira ka qenë një nga historitë më të përfoluara të verës, megjithatë mbrojtësi i Barcelonës duket se tashmë është larguar nga Shakira.

Ndërsa Shakira ka problemet e saj me zyrën e taksave në Spanjë, Pique është fokusuar se si mund të ndryshohet kontrata e tij për të ndihmuar problemet financiare të Barcelonës.

Megjithatë, larg çështjeve të tyre përkatëse, ndarja ka qenë ajo që ka pasur interesin e dy fëmijëve të tyre nga ana e dyshes.

Pique ka një partnere të re

Megjithatë, duket sikur mbrojtësi spanjoll tashmë ka kaluar te partnerja e tij e ardhshme, The Sun që publikon identitetin e një gruaje të re.

Clara Chia Marti është një vajzë 23-vjeçare që punonte si kamariere në një event të organizuar nga kompania e Pique, Kosmos.

Këtu thuhet se ata u takuan, gjë që tregon se lidhja e tyre filloi shumë përpara se ndarja mes tij dhe Shakirës të ndodhte.

Chia Marti është studente në një kurs për marrëdhëniet me publikun. The Sun thotë se dyshja kanë bërë përpjekje ekstreme për ta mbajtur sekret lidhjen e tyre, pasi vajza i ka fshirë profilet e saj në rrjetet sociale.

Kujtojmë se dyshja udhëtuan së bashku në Dubai dhe u aludua se tashmë ajo njeh Milanin dhe Sashën, fëmijët që futbollisti ka me këngëtaren.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58618 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE