Jennifer Garner ndan foton e ëmbël me ndjekësit dhe zbulon gjënë më të mirë që i ka ndodhur!

vovalbania August 13, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Jennifer Garner ndan foton e ëmbël me ndjekësit dhe zbulon gjënë më të mirë që i ka ndodhur!

Jennifer Garner ndau një foto rikthim të saj në llogarinë e saj në Instagram të premten. Në foto, aktorja 50-vjeçare shihet duke shijuar një udhëtim me varkë me motrat e saj Melissa dhe Susannah gjatë fëmijërisë. Këngëtarja shkroi gjithashtu një mesazh të shkurtër në mbishkrimin e postimit të saj ku shkruhej:

Gjëja më e mirë që më ka ndodhur ndonjëherë ishte rritja mes motrave të mia. #National Middle Child Day.

Garner postoi një foto me motrat e saj nga vitet e tyre të mëparshme në llogarinë e saj në Instagram tetorin e kaluar. Vajzat buzëqeshën teksa pozonin për portretin. Aktorja shkroi gjithashtu një mesazh të shkurtër ku shkruhej pjesërisht:

Pikat e diskutimit: 1. Vajzat Garner + balluke = lufta e përjetshme 2. Veshët. 3. Rritja e një prerje tasi nuk është kurrë e lehtë. 4. Kur mami është në fazën e jorganit.

Ajo gjithashtu theksoi në fund të deklaratës së saj teksa shtoi “I dua motrat e mia”. Garner gjithashtu ndau në llogarinë e saj një foto të bërë së fundmi me motrat e saj janarin e kaluar. Artistja shkroi një mesazh për të shprehur se si ajo ishte bezdisur më parë nga ditëlindjet e motrave të saj.

Si e vogël, unë u torturova… pasi festimet e tyre ishin brenda dy javësh nga njëra-tjetra dhe menjëherë pas Krishtlindjeve. Sot dita bie në mes të dy njerëzve të mi të preferuar, ashtu si unë. Melissa dhe Susannah, më të dashura për mua çdo vit që kalon, ju dua shumë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42379 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE