Lily Rose Depp promovon serialin e saj të ardhshëm në mënyrën perfekte!

vovalbania August 13, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Lily Rose Depp promovon serialin e saj të ardhshëm në mënyrën perfekte!

Lily Rose Depp shfaqi trupin e saj fenomenal me një komplet të brendshmesh rozë të nxehta me dantella teksa promovonte serialin e saj të ardhshëm, i planifikuar të dalë në ekran në fund të vitit 2022, të premten.

Ndërsa në karakterin e Jocelyn, një yll pop në ngritje e cila është joshur nga një guru i vetëndihmës dhe udhëheqës i një kulti të ditëve të sotme (The Weeknd), modelja 23-vjeçare përsosi artin e rrokullisjes së flokëve teksa u hodh drejt kamerën me asgjë tjetër veç të brendshmeve të saj.

Të brendshmet e saj seksi shfaqnin fizikun e saj tepër të dobët. Seriali, i bashkëkrijuar me Sam Levinson të Euphoria dhe Reza Fahim, thuhet gjithashtu se ka përzgjedhur të ndjerën Anne Heche, roli i së cilës aktualisht është i paspecifikuar, sipas Variety.

Këtë herë, nuk dihet nëse ylli fitues i çmimeve Emmy, 53 vjeç, ishte në gjendje të përfundonte xhirimet e pjesës së saj përpara vdekjes së saj të premten pas përplasjes së saj me makinë në një shtëpi në Los Anxhelos javën e kaluar.

Aktorja ishte shtruar në spital në qendrën e djegies Grossman në spitalin West Hills në veri të Los Anxhelos pas një aksidenti të tmerrshëm më 5 gusht dhe po mbahej në jetë me mbështetje për mjekët që t’i merrnin organet e saj.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 32910 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE