Momentet e Arbenitës me vogëlushen e saj para se të flejnë janë kaq emocionuese!

vovalbania August 15, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Momentet e Arbenitës me vogëlushen e saj para se të flejnë janë kaq emocionuese!

Modelja bukuroshe Arbenita Ismajli, njëkohësisht partnerja e reperit të njohur shqiptar, Fero së fundmi ka vendosur të angazhohet me një biznes të sajin përpos modelimit. Bukuroshja nuk i është larguar pasionit të saj duke hapur kështu agjencinë e saj të rekrutimit të modeleve. Ajo gjithashtu nuk qëndron kurrë larg rrjeteve sociale dhe i mban shpesh ndjekësit të informuar mbi jetën e saj si profesionale ashtu dhe atë personale.

Modelja dhe reperi i famshëm shqiptar Fero janë bërë prindër për herë të parë. Dyshja e showbiz-it janë bekuar me një vogëlushe të cilën e kanë quajtur Nina. Teksa Arbenita nuk na i kursen postimet me engjëllin e saj, disa orë më parë ka ndarë me ne një foto ku ka treguar gishtërinjtë e vegjël të vajzës së saj që i prekin krahun dhe krahas na ka ‘ëmbëlsuar’ ditën me fjalët që ka shkruar.

Jeta ime pa më prekur nuk flen 

Në modeling, Arbenita na ka treguar shpesh se angazhohet shpesh me projekte të reja, por duket se më i fundit është një sukses i vërtetë. Me anë të një Instastory të ripostuar nga një faqe e cila na tregon se modelja është pjesë si modele e një fushate që është pjesë e Netflix në një nga serialet e make up-it. Epo, të shohim një bukuroshe tonën në një platformë kaq gjigante është një krenari e madhe.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55520 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE