Pesë arsye për të veshur pantallonat me shumë xhepa…

vovalbania August 16, 2022 73 nuk lexohet 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Pesë arsye për të veshur pantallonat me shumë xhepa…

Pantallonat me shumë xhepa për shumë njerëz janë jo edhe aq stil. Fillimisht të krijuara për ushtrinë britanike, në mënyrë që ushtarët të mund të mbanin më shumë gjëra në xhepat e tyre ato zakonisht vijnë në hije të ndryshme dhe janë mishërim i diçkaje që tradicionalisht i mashtrohet modës, praktike. Pantallonat e gjera me shumë xhepa janë kudo. Njihuni me disa prej tyre të cilat janë më stil për momentin:

1.Norbit nga Hiroshi Nozawa

Stilistë japonezë prodhojnë disa nga pantallonat më të mira në botë por askush nuk e bën atë me aq stil sa Hiroshi Nozawa. Marka e tij, Norbit, është një produkt i besueshëm për pantallonat praktike që ndihen vërtet unike. Këto pantallona me rripa, të bëra në bashkëpunim me Throwing Fits, kanë shumë xhepa dhe do të duken të shkëlqyera me një bluzë të bardhë me mëngë të gjata.

2.Pantallonat Stone Island

Fillimisht ato u bënë për kamuflazh, por ka një njohje fantastike në lidhje me pantallonat me xhepa në ngjyrë kaki. Pantallonat e Stone Island janë aq klasike sa vijnë dhe kanë një siluetë me këmbë të drejta që do t’ju tërheqë nëse pantallonat e gjera të frymëzuara nga vitet 1990 nuk janë stili juaj. Këto pantallona mund t’i vishni absolutisht me çdo gjë. Ju sugjerojmë një pulovër rozë nga Acne Studios.

3.Pantalonat nga Rick Owens

Stilisti Rick Owens, i emëroi këto pantallona Bauhaus sipas grupit gotik rock dhe jo shkollës gjermane të artit. Ato janë një shembull i mrekullueshëm i asaj që stilisti bën më së miri, veshje të zeza jashtëzakonisht të rehatshme. Me lidhëse të gjatë e të bardhë, këto pantallona do duken super bukur tek ju kombinuar me një pulovër të zezë e të gjerë dhe një palë atlete të zeza.

4.Pantallonat Nike AGC

Këto pantallona nga Nike ACG do të dukeshin të mrekullueshme me hoodie dhe kapele bejsbolli për një pamje të rastësishme të fundjavës.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 19325 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE