E dashura e Valverdes i dërgon Casemiro një mesazh WhatsApp pas transferimit te Man United

vovalbania August 20, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
E dashura e Valverdes i dërgon Casemiro një mesazh WhatsApp pas transferimit te Man United

Një transferim i pabesueshëm. Casemiro tani është një lojtar i Manchester United. Dhe kjo është ende e vështirë të besohet, jo vetëm për tifozët, por edhe për lojtarët e Real Madridit, të cilët kanë postuar edhe foto të bukura lamtumire.

Sidoqoftë, doli se ishte e vështirë për vajzat e lojtarëve të Madridit të pajtoheshin me humbjen e brazilianit,  për shembull, Mina Bonino, e dashura e Federico Valverde, shkruan albeu.com.

Pas njoftimit zyrtar të Real Madridit për një marrëveshje me Manchester United, Mina postoi një pamje të ekranit të bisedës së saj në WhatsApp me Casemiro. Mesazhi i lamtumirës i Minës:

“Mos shko, dreqin!”

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58473 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE