Me buzë të kuqe dhe shumë tërheqëse, Morena poston foto nga pushimet me familjen!

vovalbania August 21, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Me buzë të kuqe dhe shumë tërheqëse, Morena poston foto nga pushimet me familjen!

Morena Taraku është një personazh që nuk para bëhet kryefjalë e portaleve në lidhje me skandale apo opinione publike, megjithatë gjithmonë arrin të fitojë vëmendje me fotot provokuese. Këngëtarja shfaqet në çdo dalje të sajën shumë e kuruar.

Së fundmi Morena po shijon pushimet me të afërmit dhe babain e saj, ama nuk kanë munguar edhe fotot me pozat atraktike të bukuroshes në Instagramin e saj. Para disa orësh Morena ka postuar disa foto të reja dhe shkruan:

Buzë të kuqe

 

E shpesh është përfolur për jetën e saj private, megjithatë asnjëherë nuk është bërë e ditur diçka konkrete. Por një postim i fundit në Instastory-n e bukuroshes na bëri të dyshojmë me të vërtetë shumë. Teksa vetëm para pak ditësh ndau me ndjekësit një foto ku shfaqej duke mbajtur një buqetë me trëndafila në dorë dhe një foto ku duket rripi i pantallonave të një djali.

Siç dihet tanimë bukuroshja nuk e ka nënën e saj, për të cilën nuk ngurron kurrë të shprehë mallin e madh që ka në rrjete sociale. E padyshim që Morena është shumë e lidhur me të atin dhe këtë na e tregon shpesh në Instagramin e saj. Së fundmi, ajo ka ndarë me ne një Instastory që na i ka bërë me të vërtetë ‘sytë zemra’ ku shfaqet duke ecur për dore me babain e saj dhe krahas fotos ka shënuar katër herë me shkronja të mëdha

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58618 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE