“Ajo duhet të jetë pak më pak e…”/Grabitësit fajsojnë Kim Kardashian se e bën gjithçka për të rënë në sy!

vovalbania August 22, 2022 101 nuk lexohet 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Ajo duhet të jetë pak më pak e…”/Grabitësit fajsojnë Kim Kardashian se e bën gjithçka për të rënë në sy!

Kim Kardashian u grabit në një hotel në Paris në vitin 2016, teksa ajo u mbajt nën kërcënimin e armës, ndërsa grabitësit morën unazën e famshme të fejesës Lorraine Schwartz që Kanye West i dha asaj. Pasi ajo mori unazën bëri një fotosesion me bizhuteri të tjera të Lorraine Schwartz të cilat i huazoi.

Ishte bukur t’i huazoja të gjitha dhe ishte mirë t’ia ktheja asaj. Ishte një xhirim vërtet argëtues dhe për shkak se ishin diamante, mendova se kjo ishte mënyra e përsosur për ta rikthyer dhe për t’i veshur përsëri.

Ndërsa diamantet ishin në posedim të saj, ajo u grabit me armë dhe u lidh dhe u fut në vaskën e dhomës së hotelit nga individë të paraqitur si oficerë policie. Yunis Abbas vuajti dy vjet burg për grabitjen prej 10 milionë dollarësh dhe u intervistua nga VICE news, dhe ai u përgjigj ashpër në citimet e tij për miliarderen.

Meqenëse ajo po hidhte para, unë isha atje për t’i mbledhur dhe kaq. Fajtor? Jo, nuk më intereson. Ata duhet të jenë pak më pak të ekspozuar ndaj njerëzve që nuk mund t’i përballojnë sepse për disa njerëz është provokuese.

Abbas ishte pjesë e një bande që mediat e quajtën “gjysh gangsterë” sepse ishin të gjithë mbi 60 vjeç. I gjithë shpërblimi ishte mbi 10 milionë dollarë. Ai tha:

Sekretarja e zonjës Kardashian thirri për ndihmë. Por ajo thirri 911 në Shtetet e Bashkuara, gjë që na frikësoi, gjë që i bëri ata të humbnin shumë kohë. Dhe kur dolëm jashtë, kishte një bandë policësh jashtë që nuk dinin asgjë për grabitjen.

Abbas qëndroi vetëm 22 muaj në burg dhe u lirua për shkak të komplikimeve shëndetësore dhe doli për të shkruar një kujtim të quajtur “Kam rrëmbyer Kim Kardashian”.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 18419 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE